Sobota u Andrássyovcov

M. R. Štefánika 1978/53

Múzeum Trebišov - Kaštieľ Andrássyovcov

3€

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, usporiada dňa 28.5.2022 v čase 17:00 – 22:00 hod. podujatie s názvom Sobota u Andrássyovcov.
Deti i dospelých čaká zaujímavý program. V netradičnom večernom čase od 17:00 do 20:00 hod. sú naplánované rôzne detské aktivity a atrakcie priamo v kaštieli, ale i v exteriéri. Okrem tradičných prehliadok múzea za súmraku budú súčasťou programu aj sprievodné podujatia – zážitková jazda na historickom traktore a jazda na poníkoch. Sprístupnená bude Expozícia poľovníctva a ochrany zveri, ktorá je u detí veľmi obľúbená. Zaujímavou atrakciou bude sprístupnenie vodnej veže, ktorá sa nachádza v priestoroch bežne pre návštevníkov neprístupných. Pre dospelých je v čase od 20:00 hod. pripravená v priestoroch expozície Tokajského vinohradníctva a vinárstva komentovaná ochutnávka vín.

Vstupné na program: 3€
Vstupné na ochutnávku vín: 7€

Kontaktná osoba: Tatiana Vargová
Emailová adresa: info@muzeumtrebisov.sk

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím naše múzeum.

počet

predchádzajúci príspevok