28. septembra Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove organizovalo ďalšiu tvorivú dielňu. Tvorivé dielne, ktoré organizujeme sú zamerané na rôzne techniky. Tentokrát to bol tiffany šperk, kde lektorkou bola Emília Rudincová. Tvorivé dielne sú pre všetkých, ktorí majú chuť si vlastnoručne vyskúšať nové a zaujímavé umelecké techniky a chcú si tvorivo oddýchnuť, inšpirovať sa a vytvoriť si pre seba niečo originálne. Ďakujeme lektorke a účastníčkam za príjemnú a priateľskú atmosféru. Tešíme sa na ďalšie tvorivé stretnutie 27. októbra.

Tiffany workshop 28.9.2023 – tvorivá dielňa