• Dátum a čas

M. R. Štefánika 1978/53

Múzeum Trebišov - Kaštieľ Andrássyovcov

Vianoce v múzeu v Trebišove

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, vás pozýva 17. decembra na podujatie VIANOCE V MÚZEU V TREBIŠOVE, ktoré sa bude konať od 14:00 do 18:00 hodiny.

Tešiť sa môžete na bohatý program. V jazdiarni trebišovského kaštieľa vystúpia folklórne skupiny Doľinka z Veľkých Ozoroviec a Dubiny z Dargova.

Súčasťou podujatia bude aj jarmok s hand made trhmi. V cene vstupného (4€) si budete môcť pochutnať na andrássyovskej kapustnici či tradičných bobaľkoch, no nebude chýbať ani varené víno na zahriatie.

Múzeum nezabudlo ani na program pre detského návštevníka. Pre deti budú pripravené vianočné tvorivé dielne v kaštieli. Predsviatočnú atmosféru si však navodíte aj vďaka ďalším aktivitám. V kaštieli nájdete výstavu vianočných ozdôb od firmy Dagmara, ako aj výstavu vianočných betlehemov z poľského Jaśla a výstavu Vianoce u šľachticov.

Tešíme sa na Vás.

Vstupné: 4€

Autor: Mgr. Mária Čatyová

Kontakt: majkacaty@gmail.com