Technické zaujímavosti Andrássyovcov

M. R. Štefánika 257/65

Múzeum Trebišov - Kaštieľ Andrássyovcov

3€

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína, ktorého zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj, odhalí svoje tajomstvá. Návštevníci budú mať možnosť navštíviť priestory kaštieľa a jazdiarne, ktoré nie sú bežne prístupné. Navyše, podujatie bude prebiehať v nočných hodinách, trebišovské panstvo Andrássyovcov bude sprístupnené 15. júla o 20:30 hod.

Témou prehliadky budú technické zaujímavosti kaštieľa, jeho záhrad aj jazdiarne. Návštevníci sa budú môcť dozvedieť viac aj o trebišovskom cukrovare či parnej oracej súprave. Tých, ktorí prídu na nočnú prehliadku múzea, zaujme tajomstvo neprebádaných miest, na ktorých spoznajú unikátne a dosiaľ nezverejnené zbierkové predmety, ktoré múzeu zapožičalo viacero subjektov. Na svoje si prídu aj detskí návštevníci, pre ktorých bude hlavným lákadlom Expozícia poľovníctva a ochrany zveri, doslova: ,,vyfarbená v inom svetle.

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte prosím naše múzeum.

darabszám