Ukáž svoj talent!Prihlás sa do regionálneho kola 61. ročníka celoštátnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné Spektrum. Súťaž je trojstupňová a pozostáva z regionálneho, krajského a celoštátneho kola. Do súťaže môžeš prihlásiť nielen svoju kresbu a maľbu, ale aj dizajn, digitálnu maľbu či experiment.
Súťaž je určená neprofesionálnym výtvarníkom od 15 rokov. Ocenené diela postupujú do krajského kola súťaže.

Výtvarné spektrum 2024

16. január 2024

Ukáž svoj talent!

Prihlás sa do regionálneho kola 61. ročníka celoštátnej postupovej súťaže a výstavy neprofesionálnej výtvarnej tvorby Výtvarné Spektrum. Súťaž je trojstupňová a pozostáva z regionálneho, krajského a celoštátneho kola. Do súťaže môžeš prihlásiť nielen svoju kresbu a maľbu, ale aj dizajn, digitálnu maľbu či experiment.
Súťaž je určená neprofesionálnym výtvarníkom od 15 rokov. Ocenené diela postupujú do krajského kola súťaže.

Do regionálneho kola súťaže sa môžeš prihlásiť od 2.1.2024 do 9.2.2024 vyplnením elektronického formulára na stránke Národného osvetového centra : https://www.nocka.sk/chcemsaprihlasit/prihlasenie

Prihlásení účastníci z okolia Trebišova môžu svoje práce priniesť do Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplín v Trebišove do 16.februára 2024.

Všetky potrebné informácie propozície súťaže nájdeš na webe: https://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/vytvarne-spektrum/